Christine Abbott

Christine Accorso

Carol H. Adams

Christine Anthony

Brenda Babitz

Susan D. Baker ’89

Christina Bakewicz

Anne F. Barker

Dr. Jeffrey P. Bartkovich

Lori B. Bartkovich ’00

Eraj Basnayake

Patrick M. Bates

Kathleen A. Baxter ’94

Donald A. Beech

G. Christopher Belle-Isle ’68

Kelley Bennett

John F. Berardicurti ’70

Joseph E. Berger*

Robert L. Berry

Kathryn Blain ’99

Charlene Blanchard

Lauren K. Blew

Jasna Bogdanovska ’98

Laura Bond

David Boni

Kathleen Donna Borbee

Donna Brennan ’86

Colleen Brennan-Barry

Mike Britton

Tracey Britton

Kathleen K. Bromley

Douglas Brown ’67

Robert D. Brown

Kelly Brown Lonis

Judy Bulin

Suzanne E. Bureau

Donna C. Burke

Melissa Burley ’07

Denise L. Calarco ’08

Ebony D. Caldwell, Ed.D

Stasia J. Callan*

Mary Cameron

Alisa Camp

Michael J. Carroll ’96

Colleen Caruana

Jennifer A. Caruso ’16

Christine Casalinuovo-Adams

H. David Chamberlain

Carrie Chapman

Diane Cheasty

Lauren Cherry

Charles Clarke

Peter Collinge

Kimberley Collins

Barbara Colombo

Cheryl Confarotta ’00

Richard Connett

Anthony D. Conte

Amy C. Coon ’90

James Coon

Jim Costello

John Cotnam

James R. Cronmiller

Robert R. Cunningham

Antonia Custodio ’99

Debra Davis

Bridget Dee

Richard Degus

Kim DeLorenzo

Deana C. Dempsey

Lisa Denmark

V. Sumati Devadutt

Tammera Dicks

Claudio DiMarco

Renee K. Dimino

Charles DiSalvo ’04

Marianne Dorsey

Susan B. Dougherty

Charlotte Downing ’81

Lawrence S. Dugan

Debra M. Dwyer

Sharon Dwyer

Gary Egan ’79

Janet Ekis ’92

Brandon Emerick

Kathleen M. Farrell ’75

Marcia Faulkner

Laurence Feasel

Anthony J. Felicetti

Thomas Felton

Shelley A. Fess

Dr. Marie Morin Fetzner

Cristin Finch

Melissa Fingar

Nicholas Flesch

Sean A. Flesch ’98

Lisa Fluman

Tom Flynn

Toni F. Fontaine ’74

Pamela Fornieri

Joel Frater

Julianna Frisch

Jane Garr ’68

Virginia Geer-Mentry

Joe Gerardi ’00

Patricia H. Giblin

Marie Gibson

Mary C. Gilligan ’79

Kathleen J. Gilman ’75

Dr. Janet J. Glocker

Tracey C. Graney

Rebecca Griffin

Edward Grissing

Elizabeth A. Gunter ’04

Susan Gurak

Sarah K. Hagreen ’96

Judy Hall

Kevin Hall

Linda Hall

Ranae Hanson

Peggy Harvey-Lee

Michael Heel

Bonita Heil

Eric Holm

Dr. Lloyd A. Holmes

Stephanie Hranjec

Dr. Kenneth L. Humphrey

Patricia J. Hunt

Sharon L. Insero

Deborah Isbell-Jones

Daniel Islam

Michael Jacobs

Melissa M. Jarkowski

Robert Johnson

Yolanda Johnson

Clayton W. Jones

Margaret Kaminsky

Michael S. Karnes ’74

Naomi Karolinski

Linda Kayhs

Mark E. Kelly ’92

Dr. Robert N. King

Jennifer A. Kinslow

Anne K. Kirkpatrick

Loretta Kloda

Anne Korenstein

Jack Kramer

Dr. Anne M. Kress

Christopher K. Kumar

Robert D. Lasch

Dr. Kathy G. Lawton

Katherine Leite

Jonathon Little

Richard G. Lourette

Kristen E. Love

Richard Loveland

Dr. Barbara Lovenheim

Kristin Lowe

Gale Lynch

Rebecca Mack

Larry Mandelker

Anita Manuele

Cynthia Mapes

Joseph T. Marchese

Brigitte Martineau

Emily Marullo

Tori Matthews

Sandra M. McCormack

Susan McCrossen ’98

Fred McCullough ’82

Michael McCullough

Kimberly McKinsey-Mabry ’95

David McNitt

Ernest Mellas

Michael A. Mendez ’04

Ross Micali

Frank Milligan

Remegia Mitchell

Mary Mohr

Kristy Mooney Graves

Charles L. Morey

Lucille Morrill ’10

Professor Karen L. Morris

Dr. Joan C. Mullaney

James Murphy

Diane Navarro

Erin E. Nelson

Elizabeth Neureiter-Seely

Gerard R. Nobiling

Susan M. Noonan ’85

Sue Nupp

John Nyerges

Barbara O'Connell ’02

Mary Catherine Oldfield

Todd Oldham

Mary O'Reilly ’81

Jodi Oriel ’93

John B. Owen

Laurie Palmer

Stephen T. Palmer ’97

Dr. Nayda Pares-Kane

Dolores Pasto-Ziobro

Mark Pastorella ’90

Denise A. Pearston

Meryll A. Pentz

Ann Penwarden

John Perrone ’70

Jenny B. Petersen

Elizabeth Y. Pixley

Donna Pogroszewski ’78

David L. Pogue

Stuart R. Porter

Holly J. Preische

Dawn M. Quatro ’91

Michael G. Quinn ’87

Daniel J. Raimondo

Dr. Sherry D. Ralston

Pamela A. Rende ’97

Karen S. Rheinheimer ’89

Elizabeth Ripton

Vincent J. Rotella

Dr. L. Louise Rozwell

Jacqueline C. Ryan

Richard Ryther

Rick Sadwick

Charles Salamone

Christyn Sanagursky

Laurel Sanger

Joseph Scanlon

David Schottler

James C. Schwender

Eileen F. Scorgie

Sharon Scurlock

Mary S. Seely

William M. Setek, Jr.

David Shaw

Karen Shaw ’78

Lena Shiao

Diane L. Shoger

William D. Sigismond

Louis Silvers

Hezekiah N. Simmons

Maureen Skehan

William R. Skehan

Travis Sleight

Betty Smith

Brenda A. Smith

Jaime Smith

Jill F. Snyder

Charles H. Speirs

Dr. Peter A. Spina

Courtney Belluccio Sprague ’00

Raymond W. Sprague

Kimberly L. Stappenbeck

Maryjane Starr ’95

Dr. Richard T. Stevens

Elizabeth M. Stewart

Rita T. Straubhaar

Sheila Strong ’98

Vincent Stroud

Ralph A. Szweda

Jean E. Taillie ’81

Gary M. Thompson

Earl A. Tieppo

Maryjo Toepfer

Dr. Ann Topping

Jody Torcello ’04

Ralph M. Toscano, Jr. ’67

Joanna H. Tsai

Sherry Tshibangu

Kendra Tuttle ’74

Donna Utter

Taine M. Vinci ’79

Dr. Saroj Viswanathan

Janet M. Waasdorp ’75

Dr. Andrea C. Wade

Barry Walker

Allison Wanek

Sandy Warren ’07

Rochelle Watson

Domenica Wells

Dr. Holly A. Wheeler

Dixie Whitney

Jessica L. Wilkie

Carol M. Wilkinson ’71

Mary Wilson

Eileen Wirley

Gretchen Wood

Paul Wurster

Rosanna C. Yule

Janet B. Zinck ’88

Alicia Zona ’92

Anonymous (7)